Taisyklės

Šios taisyklės padės jums lengvai apsipirkti mūsų svetainėje.

Pirkimas

 1. Nuspręskite, kokią prekę norite pirkti ir įsidėkite ją į krepšelį:
  • Pirkdami staigmenų dėžutę, nurodykite, kokio amžiaus vaikui skirta dėžutė. (Vadovaukitės svetainėje pateikta dydžių lentele, labiausiai atkreipkite dėmesį į vaiko ūgį. Dėl kitų matmenų galite pateikti pastabą užsakymo puslapyje.)
  • Jeigu staigmenų dėžutėje norite rasti konkrečią mūsų parduotuvėlėje siūlomą prekę, užsakymo puslapio pastabų skiltyje nurodykite tą prekę.
  • Svarbu! Prekiaujame tik dėžutėmis, kurių turinys skirtas vaikams iki 6 metų.
 2. Atsidarę krepšelį ir įsitikinę, kad ten esančias prekes norite pirkti, bei pasirinkę prekių pristatymo būdą, spauskite Apmokėti.
 3. Užsakymo puslapyje pateikite pristatymo informaciją. Čia galite pateikti ir kitų užsakymo pastabų bei informaciją apie staigmenų dėžutėje norimą rasti prekę. Pažymėkite, kad sutinkate su taisyklėmis, ir dar kartą spauskite Apmokėti.
 4. Atlikto apmokėjimo patvirtinimą gausite elektroniniu paštu. Apie jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo ir per 48 val. išsiųsime jums dėžutę.

Pristatymas

 1. Prekių pristatymo Lietuvoje būdai ir kainos:
  • registruota siunta (Lietuvos paštas)  – 1,74 euro,
  • registruota pirmenybinė siunta (Lietuvos paštas)  – 1,91 euro.
   Svarbu!  Jeigu norite gauti prekę kitoje šalyje, prieš ją užsisakydami, susisiekite su mumis.
 2. Siuntos numeris jums bus išsiųstas el. paštu.
 3. Jeigu prekė, siųsta pirkėjui, neatsiimama per Lietuvos pašto nustatytą laiką ir grąžinama pardavėjui, pirkėjui grąžinama sumokėta už prekę suma, išskaičiavus visas su siuntimu ir grąžinimu susijusias išlaidas.

Grąžinimas

          Svarbu!  Mes stengiamės, kad apie grąžinimą jums nereiktų net pagalvoti, – prieš išsiųsdami jums prekę, įsitikiname, kad ji kokybiška.

 1. Jūs turite teisę grąžinti įsigytą prekę ir susigrąžinti sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo užsakymo pristatymo dienos, informuodamas apie tai pardavėją raštu (elektroniniu paštu).
 2. Užpildomas laisvos formos prekės grąžinimo aktas, kuriame nurodomas prekės užsakymo numeris, grąžinimo priežastis ir sąskaita, kur turėtų būti pervesti pinigai.
 3.  Prekių grąžinimas galimas tik tuo atveju, jeigu prekės nebuvo naudojamos, jos nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos, yra tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo.
 4. Grąžinamos prekės parsiuntimo pardavėjui išlaidas apmoka pirkėjas. Prekes rekomenduojame siųsti registruotuoju paštu (jums bus nurodytas siuntos numeris, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta pasieks mus, bei galėsite surasti siuntą, jei ji pasimestų).
 5. Pinigai grąžinami per 2 (dvi) darbo dienas nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.